Obrane sinopsisa disertacija

U utorak 30. siječnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Antonia TRZE BIUK, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Beatrice Speraz, život i književno stvaralaštvo „između brojeva i snova“ pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Dolores Miškulin, izv. prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić i doc. dr. sc. Andrijana Jusup Magazin.

U utorak 30. siječnja 2018. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića 1, II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati, Saša MARINOVIĆ, mag. educ. phil. i mag. paed., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Eko-etika i etika odgovornosti pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Hrvoje Jurić, prof. dr. sc. Iris Tićac i doc. dr. sc. Marko Vučetić.