Poziv na radionicu „Upoznavanje s hrvatskim znakovnim jezikom“ i predavanje „Down sindrom: pogled stručnjaka i roditelja“

Poziv na radionicu  „Upoznavanje s hrvatskim znakovnim jezikom“ i predavanje „Down sindrom: pogled stručnjaka i roditelja“

U petak, 2. prosinca u 11 sati na Novom kampusu Studentsko savjetovalište organizira radionicu „Upoznavanje s hrvatskim znakovnim jezikom“ (dvorana NK 103 ), a u 14 sati predavanje „Down sindrom: pogled stručnjaka i roditelja“ (dvorana NK 119). O znakovnom jeziku govorit će Ivana Birsa, učitelj-rehabilitator, a o Down sindromu Tina Colić, učitelj-rehabilitator, i Klaudija Milin, majka osobe s Down sindromom. Program je  namijenjen nastavnicima i studentima Sveučilišta u Zadru, a osmišljen je povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom (3. prosinca).
Studentima za prisustvovanje radionici  odnosno predavanju Studentsko savjetovalište dodjeljuje potvrdu koju mogu priložiti dodatku diplomi.