Stručna predavanja u okviru provedbe projekta "HR. 3.1.15-0040 Ravnatelj: profesija i kvalifikacija, a ne funkcija"

U okviru provedbe projekta HR.3.1.15-0040 Ravnatelj: profesija i kvalifikacija, a ne funkcija, Elementa projekta 2, Aktivnosti 2.2,  Sveučilište u Zadru zajedno s partnerima Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu i Fakultetom za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera iz Osijeka organizira treće gostujuće predavanje inozemnih stručnjaka iz područja obrazovanja i poznavanja problematike ravnatelja.

Slobodni smo Vas pozvati na trodnevno predavanje dr. Dine Mehmedbegović  s UCL Institute of Education, University College London, koje će se održati 6. – 8. srpnja 2016. godine u prizemlju Rektorata Sveučilišta u Zadru, Mihovila Pavlinovića 1.

Detaljan program s navedenim temama.