Upisi u akademsku godinu 2016./2017.

Upisi jednopredmetnih i dvopredmetnih preddiplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2016./2017. za kandidate koji se upisuju putem sustava državne mature trajat će od 19. do 25. srpnja 2016. Samo na Odjelu za nastavničke studije u Gospiću, koji je zatvoren u petak 22. 7. 2016., upisi će se obavljati i u utorak 26. 7. 2016.

Jednopredmetni studiji upisuju se u tajništvima odjelâ, a dvopredmetni studiji u Uredu za preddiplomske i diplomske studije (u studentskoj referadi).

Informacije o upisima na izvanredne preddiplomske studije za kandidate koji se upisuju putem razredbenog postupka pročitajte ovdje.

Popis dokumenata potrebnih za upis nalazi se ovdje.

Primjer uplatnice pogledajte ovdje.

Ovogodišnji maturanti kojima još nisu uručene svjedodžbe o položenoj državnoj maturi mogu doći na upis i prije 21. srpnja, a svjedodžbe dostaviti naknadno.

Sve ostale informacije o upisima jednopredmetnih i dvopredmetnih preddiplomskih sveučilišnih studija i integriranih jednopredmetnih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija na Sveučilištu u Zadru u akad. god. 2016/2017. saznajte ovdje.