Pozivamo Vas na Informativni dan Obzor 2020.

U svrhu ojačavanja znanstveno-istraživačkih potencijala i kapaciteta znanstvenika našeg Sveučilišta, kao i usavršavanja u postupcima pripreme projekata, Sveučilište u Zadru i Agencija za mobilnost i programe Europske unije pozivaju Vas na Informativni dan Obzor 2020. s naglaskom na Društveni izazov 6 „Europa u promjenjivom svijetu – uključiva inovativna i promišljena društva“ i predstavljanje Marie Sklodowska -Curie akcije. Informativni dan održat će se u utorak, 8. prosinca 2015. s početkom u 10,00 sati u Multimedijalnoj dvorani Sveučilišta u Zadru (dvorana br. 117) na Novom kampusu, Ulica dr. Franje Tuđmana 24i.

Molimo sve zainteresirane da zaključno do petka 4. studenoga pošalju prijavu za sudjelovanje na Informativnom danu na adrese darko.frleta@unizd.hr i adzepina@unizd.hr.

Program Informativnog dana pogledajte ovdje.