Predstavljanje knjige "Geomorfološka obilježja Zavale Imotskog polja i Podgorja Biokova"

Hrvatsko geografsko društvo – Zadar i Odjel za geografiju Sveučilišta u Zadru pozivaju vas na predstavljanje knjige Geomorfološka obilježja Zavale Imotskog polja i Podgorja Biokova dr. sc. Slavena Zdilara koje će se održati 27. listopada 2015. u 18,00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala Kralja Petra Krešimira IV. br. 2).

Knjigu će predstaviti izv. prof. dr. sc. Dražen Perica s Odjela za geografiju Sveučilišta u Zadru, general-pukovnik dr. sc. Mirko Šundov, general-bojnik dr. sc. Slaven Zdilar, autor i u ime nakladnika gđa Anita Šikić, direktorica HSN.

Poziv na predavanje