Poziv na audiciju

Akademski pjevački zbor Sveučilišta u Zadru poziva sve zainteresirane na audiciju koja će se održati u ponedjeljak, 5. listopada 2015. godine u 17h u predavonici br. 103 u Novom kampusu.

Princip audicije izuzetno je jednostavan: dovoljno je ponoviti nekoliko glazbenih sekvenci i pokazati raspon glasa. Za članstvo nije potrebna nikakva glazbena naobrazba ni iskustvo.

Članovi zbora koji studiraju na bilo kojem sveučilišnom odjelu upisuju u indeks izborni kolegij 'Zborno pjevanje' te dobivaju 2 ECTS boda.

Dosadašnje članove zbora molimo da se jave osobno voditelju zbora ili na tomislav.kosta@gmail.com te iskažu svoje namjere o daljnjem sudjelovanju u radu zbora.

Svim članovim Akademskog zbora zajamčeno je uzbudljivo otkrivanje svijeta glazbe, ozbiljni rad uz mnogo zabave, zanimljivi nastupi i putovanja.

dr. sc. Tomislav Košta

voditelj Akademskog zbora