Međunarodna konferencija „(An)erkennen und Urteilen im Spiegel der Kategorienlehre in den drei Kritiken Kants“

„(An)erkennen und Urteilen im Spiegel der Kategorienlehre in den drei Kritiken Kants“, Međunarodna konferencija bilateralnoga austrijskog hrvatskog istraživačkog projekta “Urteilskraft und Urteilsbildung in Philosophie Kultur und Kunst” koju vode Marie-Élise Zovko (Inst. za filozofiju, Zagreb) i Violette Waibel (Sveučilište u Beču) održava se u suradnji s godišnjim međunarodnim simpozijom Hegelovog društva „Anerkennung und Urteilskraft“. Konferencija se održava od 27. 8. do 4. 9. 2015. na Odjelu za filozofiju Sveučilišta u Zadru te je otvorena javnosti.