PUBMET2015 – najnoviji trendovi u znanstvenom izdavaštvu

U tijeku su registracije za znanstveni skup PUBMET2015: Znanstveno izdavaštvo u kontekstu otvorene znanosti, koji će se održati od 24. do 25. rujna 2015. na Sveučilištu u Zadru u organizaciji Odjela za informacijske znanosti (u suradnji s Institutom Ruđer Bošković). Teme uključuju trendove i inovacije u znanstvenoj komunikaciji, primjene inovativnih tehnologija u znanstvenom izdavaštvu, nove oblike znanstvenog komuniciranja i digitalnog izdavaštva, digitalne repozitorije i arhive, najbolje uredničke prakse znanstvenih časopisa, bibliometriju i alternativne metode mjerenja utjecaja znanstveno-istraživačkog rada, novosti u recenzijskom postupku i dr.

U sklopu PUBMET2015 skupa održat će se i radionica o uspješnom pisanju znanstveno-istraživačkih radova!

Opširnije.