Predstavljanje dvaju zbornika: ''Dijete i estetski izričaji'' i ''Šime Starčević i hrvatska kultura u 19. stoljeću''

Pozivamo Vas na predstavljanje dvaju zbornika radova u nakladništvu Sveučilišta u Zadru, Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja u Zadru i Odjela za nastavničke studije u Gospiću: Dijete i estetski izričaji i Šime Starčević i hrvatska kultura u XIX. stoljeću.

Predstavljanje će se održati u dvorani 117 (multimedijalna dvorana) u Novom kampusu 8. lipnja 2015., s početkom u 13.00.

Zbornik radova Dijete i estetski izričaji predstavit će izv. prof. dr. sc. Smiljana Zrilić, pročelnica Odjela za izobrazbu učitelja i odgojitelja u Zadru te urednici: izv. prof. dr. sc. Robert Bacalja, prorektor za studije i studentska pitanja i doc. dr. sc. Katarina Ivon.

O zborniku radova  Šime Starčević i hrvatska kultura u 19. stoljeću govorit će urednice: doc. dr. sc. Vesna Grahovac-Pražić,  pročelnica Odjela za nastavničke studije u Gospiću i doc. dr. sc. Sanja Vrcić-Mataija  te  red. prof. dr. sc. Josip Lisac s Odjela za kroatistiku i slavistiku.

Radujemo se Vašem dolasku!