Rektoru prof. dr. sc. Anti Uglešiću dodijeljen počasni doktorat

U utorak, 25. studenoga 2014., na promociji magistara i magistrica međunarodnih odnosa i diplomacije koji su završili diplomski studij na DIU Libertas Međunarodnom sveučilištu rektoru Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Anti Uglešiću  dodijeljen je počasni doktorat.

Rektoru je počasni doktorat dodijelio predsjednik DIU Libertas Međunarodnog sveučilišta dr. sc. Duško Pavlović na osnovi Odluke Senata DIU Libertas Međunarodnog sveučilišta za doprinos razvoju visokog obrazovanja u Republici Hrvatskoj, za znanstveni doprinos u sustavnom istraživanju hrvatske arheološke baštine te posebno za velik doprinos u razvoju suradnje Sveučilišta u Zadru i DIU Libertas Međunarodnog sveučilišta.

DIU Libertas Međunarodno sveučilište i Sveučilište u Zadru već zajednički realiziraju diplomski studij Međunarodni odnosi i diplomacija, a za veljaču 2015. planiraju početi s izvođenjem nastave i na doktorskom studiju Međunarodni odnosi.