Erasmus+ natječaj za financiranje mobilnosti nastavnika i nenastavnog osoblja te dolazne mobilnosti inozemnih stručnjaka

Sveučilište u Zadru raspisuje Natječaj za financiranje mobilnosti nastavnika i nenastavnog osoblja te dolazne mobilnosti inozemnih stručnjaka u okviru programa Erasmus+. Financijska potpora dodjeljuje se nastavnicima i nenastavnom osoblju Sveučilišta u Zadru koje želi ostvariti mobilnost u svrhu podučavanja ili osposobljavanja na visokoškolskim ustanovama ili organizacijama u zemljama članicama EU te za financiranje gostujućih predavanja inozemnih stručnjaka koji nisu zaposlenici visokoškolskih institucija. Natječaj se odnosi na mobilnost koju je moguće ostvariti u ljetnom semestru akademske godine 2014./2015. Dodatne informacije i cjeloviti tekst Natječaja možete pronaći ovdje.