Znanstveni skup o Kalima

Sveučilište u Zadru u suorganizaciji s Općinom Kali i Zavodom za povijesne znanosti HAZU u Zadru priređuju znanstveni skup i znanstvenu monografiju o Kalima. Cilj je znanstvenog skupa razmotriti sve relevantne prirodoslovne, humanističke, društvene i gospodarske aspekte razvitka Kali koji bi mogli pridonijeti osmišljavanju budućega razvoja te razmjerno male, ali u regionalnom i nacionalnom pogledu značajne otočne cjeline.

Slobodni smo Vas pozvati na sudjelovanje na znanstvenom skupu i priređivanju znanstvene monografije. Ako ste zainteresirani, molimo Vas da radni naslov s osnovnim osobnim podatcima (ime i prezime, ustanova zaposlenja, e-mail, telefon) pošaljete na e-mail adresu: jfaricic@unizd.hr do 30. listopada 2014.

Više informacija o skupu nalazi se ovdje.