Predavanje prof.dr. Nurcan Cetinkaya

Odjel za ekologiju, agronomiju i akvakulturu poziva sve zainteresirane na predavanje gostujuće profesorice iz Turske prof. dr. Nurcan Cetinkaya s Ondokus Mayis University, Faculty of Veterinary Medicine iz Samsuna. Predavanje će biti na engleskom jeziku i preporuča se svim studentima Odjela za ekologiju, agronomiju i akvakulturu, Odjela za zdravstvene studije i Pomorskog odjela. Naziv predavanja je "Food Irradiation for Seafood Safety", što obuhvaća područje sigurnosti hrane ("What is Food Irradioation", "Ensuring Seafood Safety by Irradiation", "Identification of Irradiated Seafoods"). Predavanje će se održati u četvrtak, 25. rujna 2014. u 12 sati u učionici u Domu hrvatske mladeži (3. kat).