Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 16. lipnja 2014. godine na Odjelu za kroatistiku i slavistiku Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, III. kat, dvorana 232), s početkom u 13.00 sati, Mila PANDŽIĆ, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Hercegovina u književnim djelima Antuna Branka Šimića pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Zvjezdana Rados, prof. dr. sc. Šimun Musa i prof. dr. sc. Ana Pintarić.

U ponedjeljak 16. lipnja 2014. godine na Odjelu za kroatistiku i slavistiku Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, III. kat, dvorana 232), s početkom u 14.00 sati, Irena MIKULACO, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Kontrastivna analiza hrvatskoga i ruskoga pravnog nazivlja pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Rafaela Božić, prof. dr. sc. Natalija Vidmarović i izv. prof. dr. sc. Marina Radčenko.

U srijedu 18. lipnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., III. kat, dvorana 3.6), s početkom u 12.30 sati, Marijana MILOS, mag. philol. germ., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Naratološki postupci u prikazu države, društva i obitelji u romanima Njemačke kronike Waltera Kempowskog pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Goran Lovrić, prof. dr. sc. Slavija Kabić i izv. prof. dr. sc. Eldi Grubišić Pulišelić.