Javne obrane doktorskog i magistarskog rada

U petak, 6. lipnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.30 sati Nada POROPAT JELETIĆ, mag. philol. ital., javno brani doktorski rad pod naslovom Teorija i praksa dvojezičnosti u Istri pred stručnim povjerenstvom u sastavu: akademik dr. sc. Goran Filipi, doc. dr. sc. Robert Blagoni i izv. prof. dr. sc. Nikola Vuletić.

U ponedjeljak, 9. lipnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 13.00 sati Renata PEROŠ, prof., javno brani znanstveni magistarski rad pod naslovom Etno-kulturna komunikacija kulturno-umjetničkih društava i njihov utjecaj na razvoj hrvatske nacionalne integracije na zadarskom području od 1860. do 1914. pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Goran Pavel Šantek, izv. prof. dr. sc. Ante Bralić i dr. sc. Stjepan Malović, red. prof. u miru.