Obrane sinopsisa disertacija

U ponedjeljak 7. travnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 17.00 sati, Mate JURIC, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Čitanje u tiskanom i digitalnom okruženju pred stručnim povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Ivanka Stričević, prof. dr. sc. Ana Proroković i izv. prof. dr. sc. Sanjica Faletar Tanacković.

U utorak 8. travnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Antonija GLUHAN, prof., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Zidne slike Antonia Zuccara u palači Bajamonti-Dešković – istraživanje i zaštita pred stručnim povjerenstvom u sastavu: akademik dr. sc. Radoslav Tomić, prof. dr. sc. Branko Matulić i dr. sc. Josip Belamarić, znan. sur.

U utorak 8. travnja 2014. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.30 sati, Mirko DUIĆ, dipl. nov. i akad. montaž., javno brani sinopsis disertacije pod naslovom Raznolikost filmskih zbirki u hrvatskim narodnim knjižnicama pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc dr. sc. Jadranka Stojanovski, prof. dr. sc. Tatjana Aparac-Jelušić i izv. prof. dr. sc. Nikica Gilić.