Međunarodna konferencija "Sociology at Sea. Culture, Economy and Society in a Maritime Perspective"

Od 27. do 29. rujna na Sveučilištu u Zadru održat će se međunarodna konferencija Sociology at Sea. Culture, Economy and Society in a Maritime Perspective. Konferenciju organizira Odjel za sociologiju, pod pokroviteljstvom organizacija: European Sociological Association (Research Stream Maritime Sociology), Hrvatsko sociološko društvo, Italian Sociological Association (Section Environment and Territory), Mediterranean Association of Sociology of Tourism, Central European Initiative i Adriatic-Ionian Initiative. Konferencija se otvara u petak 27. rujna u 16.00 sati u dvorani 143 zgrade na obali Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV., br. 2, IV. kat).

Program konferencije