Javne obrane

Javna obrana sinopsisa disertacije

U ponedjeljak 29. travnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 10.00 sati, Larisa GRČIĆ SIMEUNOVIĆ, prof., javno brani sinopsis doktorskog rada pod naslovom "Metodologija terminološkog opisa u službi stručnog prevođenja (Stabilnost i varijabilnost kao dva temeljna fenomena u nazivoslovlju)" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Maja Bratanić, doc. dr. sc. Tomislav Frleta i prof. dr. sc. Mile Mamić.

Javna obrana znanstvenog magistarskog rada

U ponedjeljak 29. travnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Ana SARIĆ, prof., javno brani znanstveni magistarski rad pod naslovom "Kontrastivna analiza engleskih i hrvatskih frazema s leksemom boja" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Danica Škara, prof. dr. sc. Maja Bratanić i prof. dr. sc. Mile Mamić.

Javna obrana sinopsisa disertacije

U utorak 30. travnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 11.00 sati, Feđa MILIVOJEVIĆ, mag. hist., javno brani sinopsis doktorskog rada pod naslovom "Cezarov Ilirik" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Slobodan Čače, doc. dr. sc. Siniša Bilić-Dujmušić i prof. dr. sc. Željko Miletić.

Javna obrana sinopsisa disertacije

U četvrtak 2. svibnja 2013. godine u Rektoratu Sveučilišta u Zadru (M. Pavlinovića b.b., II. kat, dvorana 2.3), s početkom u 12.00 sati, Ivica MATAIJA, prof., javno brani sinopsis doktorskog rada pod naslovom "Lička toponimija" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Ante Jurić, prof. dr. sc. Dunja Brozović Rončević i doc. dr. sc. Nikola Vuletić.