Objavljeni su rezultati natječaja za dodjelu državnih stipendija

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je rezultate natječaja za dodjelu državnih stipendija za 2013. godinu: http://www.mzos.hr/datoteke/studstip/Zadar/0269.pdf

Prigovori na rezultate natječaja mogu se slati zaključno do 8. ožujka 2013. godine isključivo poštom na adresu:

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta

Donje Svetice 38

10 000 Zagreb

S naznakom: Prigovor na rezultate natječaja za dodjelu državnih stipendija za 2013. godinu

Za one studente koji su na popisu dobitnika stipendije za 2013. godinu, u Privrednoj banci Zagreb po nalogu Ministarstva bit će otvoreni žiro računi za isplatu stipendija.

Nakon otvaranja žiro računa Ministarstvo će na sva visoka učilišta dostaviti ugovore o dodjeli državnih stipendija, kojima će se regulirati obveze Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te stipendista.

Studenti će biti obaviješteni kada stignu ugovori.

Isplata stipendija bit će početkom travnja 2013. godine i uključivat će iznose rata za prva četiri mjeseca ove godine.