Promocija knjiga

Odjel za turizam i komunikacijske znanosti poziva Vas na promociju dviju knjiga u srijedu, 28. ožujka 2012. s početkom u 11 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru. Promovirat će se dva volumena knjige Analysis and Visions for Europe i to Vol. I: Theories and General Issues, koju je uredio Josef Langer; Vol. II: EU Local Imprints. The Case of South Central Europe, koju su uredili Josef Langer, Goran Vlašić i Božena Krce Miočić.

Knjige su plod višegodišnje suradnje Odjela za turizam i komunikacijske znanosti i Sveučilišta u Klagenfurtu, u okviru koje su održani i međunarodni znanstveni skupovi: 4th Symposium on European Issues What Will Be? Analysis and Visions for Europe, održan u Zadru 4. - 5. rujna 2009. te u Klagenfurtu 25. - 26. rujna 2009.