Odjel za lingvistiku

Upis na diplomski studij Lingvistike

Drage studentice i studenti,

prijave na diplomske studijske programe Sveučilišta u Zadru za akademsku godinu 2017./2018. vrše se pomoću Nacionalnog informacijskog sustava prijava na diplomske studije (NISpDS). NISpDS sustav dostupan je na mrežnoj stranici www.studij.hr u izborniku Prijave na diplomske studije. Za prijavu u sustav je potreban aktivan AAI račun. U slučaju da vam AAI korisnički račun nije aktivan, javite se u Ured za preddiplomske i diplomske studije. U sustav se mogu prijaviti studenti koji još nisu završili studij pa preporučamo da se zainteresirani što prije prijave.

Više informacija o prijavi diplomskih studijskih programa možete pronaći na mrežnoj stranici www.studij.hr u izbornicima Prijave na diplomske studije, Sve o prijavama i Kalendar.

Kalendar upisa na diplomske studije za ak.god. 2017./18. možete pogledati i ovdje.

Studenti koji ne završe studij na vrijeme za prijavu u prvom roku, moći će se prijaviti u drugom roku, ako završe studij do datuma prijave za drugi rok.

Natječaj za upis možete pronaći ovdje.

Plakat možete pronaći ovdje.