Odjel za klasičnu filologiju

Stipendije za studente grčkog jezika i književnosti: rok za prijavu 6. rujna

Veleposlanstvo Helenske Republike obavještava sve zainteresirane o načinu prijave za stipendije za tečajeve i seminare u Grčkoj, 2017. - 2018. godine, u organizaciji grčkoga državnog fonda.

Stipendije su namijenjene studentima grčkoga jezika i književnosti, stranim državljanima koji posjeduju diplomu sa sveučilišta u inozemstvu te nemaju stalni boravak u Grčkoj.

Rok za dostavu prijavnica kandidatkinja/kandidata je 6. rujna 2017. godine na email: foreigners@iky.gr pri I.K.Y (State Scholarship Foundation). Također, potrebno je proslijediti svoje dokumente, popunjene obrasce (hard copy) putem Veleposlanstva Helenske Republike dok su kandidatkinje/kandidati koji se nalaze u Grčkoj obvezni kontaktirati veleposlanstvo svoje države u Grčkoj prije naznačenoga roka.

Više informacija o vremenu i mjestu gdje će se održavati navedeni program, o uvjetima za sudjelovanje, kao i radni raspored te prijavnice dostupni su na adresi: www.iky.gr.

Obrasci za prijave.