Odjel za klasičnu filologiju

UVOD U STUDIJ KLASIČNE FILOLOGIJE - obavijest

U četvrtak 27. 10. održat će se terenska nastava iz predmeta Uvod u studij klasične filologije. Studenti trebaju doći u 10 sati ispred Samostana sv. Marije u kojem se održava Znanstveni kolokvij u čast 950. obljetnice spomena samostana sv. Marije u darovnici kralja Petra krešimira IV. Studenti trebaju prisustvovati na sesiji od 10-12:30, a u slučaju da su zbog kolizije spriječeni doći u tom terminu, trebaju doći na sesiju koja traje od 17 do 19:30. Profesor će čekati studente ispred samostana u 10 sati i u 17 sati. Studenti koji žele, mogu prisustvovati na obje sesije. O ostalim obavezama u vezi ove nastave, studenti će biti obaviješteni na licu mjesta.

Samostan se nalazi na Poluotoku, na adresi Madijevaca 10 (odmah pored Crkve sv. Marije).

Mogu se pridružiti i studenti s viših godina studija.