Odjel za informacijske znanosti

Obrane doktorskih radova: Josip Miočić i Dubravka Kolić, 16. i 20. veljače

U petak 16. veljače 2018. godine u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 13.00 sati, Josip MIOČIĆ, mag. cin., javno brani doktorski rad pod naslovom "Modeliranje informacijskih sustava za potporu procesima vrednovanja u sportu" pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Jadranka Stojanovski, doc. dr. sc. Boris Bosančić i doc. dr. sc. Gordana Ivković.

U utorak, 20. veljače 2018. u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja P. Krešimira IV. br. 2, II. kat), s početkom u 13.00 sati, Dubravka KOLIĆ, javno brani doktorski rad pod naslovom "Institucije i gradivo za vrijeme druge austrijske uprave u Dalmaciji: 1814.-1868.",  pred stručnim povjerenstvom u sastavu: prof. dr. sc. Mirna Willer, izv. prof. dr. sc. Ante Bralić, doc. dr. sc. Elvis Orbanić.