Popis nastavnika Odjela za ekonomiju



 

 Nastavnik/ica Zvanje Telefon e-mail Kabinet Životopis
dr. sc. Aleksandra Krajnović izvanredni profesor 023/400-410  akrajnov@unizd.hr V - dv. 13 Više...
dr.sc. Berislav Bolfek docent 023/400-402  bbolfek@unizd.hr V - dv. 10 Više...
dr.sc. Anita Peša docent 023/400-402  apesa@unizd.hr V - dv. 10 Više...
dr.sc. Mladen Rajko docent 023/400-408  mrajko@unizd.hr V - dv. 11 Više...
dr.sc. Ivica Zdrilić docent 023/400-408 izdrilic@unizd.hr V - dv. 11 Više...
 dr.sc. Ante Panjkota poslijedoktorand 023/400-410  apanjkot@unizd.hr V - dv. 13 Više...
 Dijana Čičin-Šain, mag.oec. viši predavač  023/400-404  dcsain@unizd.hr V - dv. 9 Više...
Ivona Mikulandra Volić, mag.oec. viši predavač  023/400-406 imvolic@unizd.hr  V - dv. 12  
Josipa Perkov, mag.math. viši predavač  023/400-406  jperkov@unizd.hr V - dv. 12 Više...
Jurica Bosna, mag.oec, asistent  023/400-404 jbosna@unizd.hr  V - dv. 9 Više...

 


Suradnici Odjela za ekonomiju s drugih matičnih odjela Sveučilišta u Zadru



 

 Nastavnik/ica Zvanje e-mail Matični odjel
dr. sc. Marijana Matek  Sarić izvanredni profesor masaric@unizd.hr  Odjel za zdravstvene studije
dr. sc. Ljiljana Zekanović-Korona docent ljkorona@unizd.hr  Odjel za turizam i komunikacijske znanosti
dr. sc. Marija Pijaca asistent mpijaca@unizd.hr Pomorski odjel
Sandra Botunac predavač sbotunac@unizd.hr  Centar za strane jezike

 


Vanjski suradnici Odjela za ekonomiju



 

 Nastavnik/ica Zvanje e-mail Životopis
dr. sc. Tonći Lazibat redoviti profesor u trajnom zvanju  tlazibat@efzg.hr  
dr.sc. Višnja Perin asistent vperin@unizd.hr  
Ivana Ušrebljka, mag. oec. asistent    
Dominik Sikirić, mag.oec.  asistent domisiki@gmail.com  
Marko Lukavac, mag.oec. asistent mlukavac@unizd.hr Više...
Lucija Surać, mag.oec. asistent lsurac1810@gmail.com  
Marija Orlović, mag.oec. asistent mareorlovic489@gmail.com