Popis nastavnika Odjela za ekonomiju



 

 Nastavnik/ica Zvanje Telefon e-mail Kabinet Životopis
dr. sc. Aleksandra Krajnović izvanredni profesor 023/400-410  akrajnov@unizd.hr 13 Više...
dr.sc. Berislav Bolfek docent 023/400-402  bbolfek@unizd.hr 10 Više...
dr.sc. Anita Peša docent 023/400-402  apesa@unizd.hr  10 Više...
dr.sc. Mladen Rajko docent 023/400-408  mrajko@unizd.hr  11 Više...
dr.sc. Ivica Zdrilić docent 023/400-408 izdrilic@unizd.hr 11 Više...
 dr.sc. Ante Panjkota poslijedoktorand 023/400-410  apanjkot@unizd.hr 13 Više...
 Dijana Čičin-Šain, mag.oec. viši predavač  023/400-404  dcsain@unizd.hr 9 Više...
Ivona Mikulandra Volić, mag.oec. viši predavač  023/400-406 imvolic@unizd.hr  12  
Josipa Perkov, mag.math. viši predavač  023/400-406  jperkov@unizd.hr 12 Više...
Jurica Bosna, mag.oec, asistent  023/400-404 jbosna@unizd.hr  9 Više...

 


Vanjski suradnici Odjela za ekonomiju



 Nastavnik/ica Zvanje e-mail
dr. sc. Tonći Lazibat redoviti profesor u trajnom zvanju  tlazibat@efzg.hr
dr. sc. Marijana Matek  Sarić izvanredni profesor masaric@unizd.hr
dr. sc. Ljiljana Zekanović-Korona docent ljkorona@unizd.hr
dr. sc. Marija Pijaca poslijedoktorand mpijaca@unizd.hr
dr.sc. Višnja Perin poslijedoktorand vperin@unizd.hr
dr. sc. Sandra Botunac nasl. predavač sbotunac@unizd.hr
Marko Lukavac, mag.oec. asistent marko.lukavac.unizd@gmail.com
Marija Orlović, mag.oec. asistent mareorlovic489@gmail.com
Dominik Sikirić, mag. oec. asistent domisiki@gmail.com
Lucija Surać, mag. oec. asistent lsurac@unizd.hr
Ivana Ušljebrka, mag. oec. asistent iusljebr@gmail.com