Odjel za arheologiju

Obavijesti

OBAVIJEST za studente jednopredmetnih studija o upisu ljetnoga semestra i upisu obveznih i izbornih kolegija putem Studomata

UPIS U LJETNI SEMESTAR AK. GOD. 2017./2018. POČINJE U PONEDJELJAK, 26. VELJAČE 2018. G., A ZAVRŠAVA U PONEDJELJAK, 26. OŽUJKA 2018. G.

Upis se obavlja sljedećim redoslijedom:

1. upis obveznih i izbornih predmeta u sustav ISVU – putem Studomata (26. 2. 2018. – 12. 3. 2018.)
  2. upis u tajništvu Odjela za arheologiju (26. 2018. – 26. 3. 2018.; nakon provjere upisa predmeta u ISVU ovjerava se indeks).

STUDENTI KOJI NISU PONAVLJAČI i STUDENTI PONAVLJAČI KOJI NEMAJU PARCIJALU

Upis ljetnoga semestra vrši se u Tajništvu od 26. veljače do 26. ožujka 2018. u vremenu 9 – 12 h i 13 – 14.30 h. Potrebno je donijeti indeks i potvrdu o uplati ljetnoga semestra (račun ste dobili na početku zimskoga semestra).

Upis predmeta ljetnoga semestra vrši se putem Studomata (od 26. veljače do 12. ožujka 2018.).

SVAKI EVENTUALNI POGREŠNI UPIS KOLEGIJA PUTEM STUDOMATA PONIŠTIT ĆE SE.

Putem Studomata ne mogu se upisati sljedeći studenti (upisuju se samo u Tajništvu u gore navedenim terminima):

- STUDENTI KOJI IMAJU PARCIJALU i IZVANREDNI STUDENTI – UPISUJU SE NA IZBORNE PREDMETE LJETNOGA SEMESTRA U TAJNIŠTVU ODJELA (prema rasporedu svakoga pojedinog odjela)

- APSOLVENTI

Svi jednopredmetni studenti koji moraju upisati strani jezik u Centru za strane jezike NE MORAJU na preddupis jer su im na studomatu evidentirane šifre stranih jezika.