Odjel za arheologiju

Prijem studenata prve godine studija

U ponedjeljak 2. listopada 2017. započinje nova akademska godina tradicionalnom dobrodošlicom studentima prvih godina preddiplomskih studija. Rektorica će brucoše jednopredmetnih studija pozdraviti u Svečanoj dvorani u 9h (Obala kralja Petra Krešimira IV/2), dvopredmetnih u 9:45h i u 12h će pozdraviti studente studija u Gospiću.

Prijem studenata na Odjelu za arheologiju održat će se u 10:45h

Poštovani brucoši i brucošice studija arheologije,

nakon susreta s rektoricom dobrodošlicu na studij arheologije će Vam poželjeti i pročelnik Odjela za arheologiju prof. dr. sc. dr. h. c. Ante Uglešić, stoga Vas molimo da u 10,45h dođete u prostorije Odjela za arheologiju (Obala Petra Krešimira IV., br. 2, prizemlje).

Nakon službenog prijema na Odjelu, kroz prostore Odjela i sva vaša pitanja, biti će Vam na raspolaganju Marin Lutring, studentski predstavnik Odjela za arheologiju u Studentskom zboru.